Mobil Dünyası WhatsApp'a Duygularınızı Aktarabileceğiniz 6 Çıkartma Paketi Geldi

Mobil Dünyası

Hababam

Yönetici
Administrator
Katılım
23 Nisan 2020
Mesajlar
103
Tepki Puanı
95
Puanı
13
Yaş
48
Konum
Turkey
Web
www.hababam.net
Eğitim
Lise
İlgi Alanı
Java
Cinsiyet
Erkek
Takım
lIr3ry
Medeni
Evli
WhatsApp, Android ve iOS kullanıcıları için hazırladığı 6 yeni çıkartma paketini kullanıcıların hizmetine sundu. Farklı temalara sahip çıkartma paketleri kullanıcıların duygularını farklı bir şekilde aktarmalarını sağlarken, bu özellikten faydalanmak için ufak tefek indirmeler yapılması gerekiyor.

Dün sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a yeni bir özelliğin geleceğinden bahsedilmişti. Bugünse yine WhatsApp'la ilgili bir yenilikten bahsedeceğiz. Ancak kullanıcılar, bugün bahsedeceğimiz yeniliği beklemek zorunda değiller. WhatsApp, aldığı sürpriz bir kararla kullanıcılar için yeni çıkartma paketleri yayınlamış durumda.
WhatsApp geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalara göre hem Android hem de iOS ekosistemindeki kullanıcılar, 6 yeni çıkartma paketini an itibarıyla kullanmaya başlayabilirler. WhatsApp Çıkartma Mağazası'na eklenen yeni paketler, kullanıcıların duygularını daha farklı bir şekilde aktarabilmesini sağlıyor. Peki bu çıkartma paketlerinde ne gibi ifadeler bulunuyor?

İşte WhatsApp'a eklenen yeni çıkartma paketleri​


İşte WhatsApp'a eklenen yeni çıkartma paketleri

WhatsApp geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalara göre uygulamaya eklenen çıkartma paketleri; "Betakkuma 2", "Realistic Rabbit", "Woman Cactus", "A Burdensome Pigeon Named Eagle", "Square Cheese’s Daily Life" ve "Egg And Chup" olarak isimlendiriliyor. Bu etiket paketleri, kendilerine has özelliklerle geliyorlar. Örneğin Betakkuma 2'de dans eden bir ayıyı, Woman Cactus'te ise kaktüs şeklinde bir elbisenin içine girmiş bir kadını görüyoruz.

Az önce de belirtmiş olduğumuz gibi WhatsApp, hem yukarıda hem de aşağıda paylaşacağımız çıkartma paketlerini Android ve iOS ekosistemi için yayınlamış durumda. Ancak dağıtım sürecinde sorun yaşanabileceğinden bahseden WhatsApp yetkilileri, kullanıcıların gün içerisinde birkaç kez kontrol etmeleri gerektiğini, saatler içerisinde tüm yeni çıkartma paketlerinin indirilebilir olacağını ifade ediyor.
 

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst