Android Snapdragon 888 Pro'nun Sadece Honor Telefonlara Özel Olabileceği İddia Edildi

Hababam

Yönetici
Administrator
Katılım
23 Nisan 2020
Mesajlar
103
Tepki Puanı
95
Puanı
13
Yaş
48
Konum
Turkey
Web
www.hababam.net
Eğitim
Lise
İlgi Alanı
Java
Cinsiyet
Erkek
Takım
lIr3ry
Medeni
Evli
Sızıntı haberleriyle bilinen bir Twitter kullanıcısı, Snapdragon 888 Pro’nun Honor telefonlarına özel üretileceğini iddia etti. Teknik özellikler ve isim belli olmasa da modelin ‘hız aşırtmalı' Snapdragon 888 niteliğinde olacağı düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde Honor 50, Honor 50 Pro ve Honor 50 SE modellerini tanıtan Çinli akıllı telefon üreticisi Honor’ın kullanacağı üst düzey Snapdragon yonga setiyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Snapdragon 888 Pro, sadece Honor telefonlara özel üretilen bir işlemci olabilir.
Söz konusu iddia, Twitter üzerinden paylaştığı sızıntı bilgilerle tanınan @RODENT950 adlı kullanıcıdan geldi. Honor’ın Qualcomm’la SM8350 Pro yonga seti için anlaşmış olabileceği ortaya atıldı.

Snapdragon 888 Pro, Honor’a özel kılınabilir​

Snapdragon 888 Pro, Honor’a özel kılınabilir

@RODENT950 adlı kullanıcı, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Magic 3 modelinin eşsiz bir tasarıma, SM8350 Pro yonga setine ve şu ana kadarki en iyi kameraya sahip olacağını ifade etti. Ancak henüz cihazın teknik özellikleriyle ilgili resmî bir bilgi sağlanmış değil.

Honor’ın 16 Haziran’da gerçekleşen tanıtım etkinliğinde konuşan CEO Zhao Ming; Magic, X, Play ve numaralı serilerin gelmeye devam edeceğini açıklamıştı. Açıklamalara göre Magic serisi amiral gemisi modelleri, numaralı seriler orta segment modelleri, X ve Play serileri de bütçe dostu modelleri kapsayacak. Açıklamalarına devam eden Ming, Snapdragon 888 barındıran Magic 3 ailesinin yılın üçüncü çeyreğinde çıkış yapacağını duyurmuştu. Twitter’da ortaya atılan işlemci iddiası da bu açıklamaların hemen sonrasında geldi.

SM8350 Pro olarak da anılan yonga setinin Snapdragon 888+ ismiyle mi yoksa Snapdragon 888 Pro ismiyle mi çıkacağı henüz kesin değil. Söylentiler arasında modelin ‘overclock’lu Snapdragon 888 niteliğinde olacağı da mevcut.
 

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst